prevnext
Menu

Başkanın Mesajı

baskan-mesaji-1024x519

 

Bir şirketin dönüm noktası, yönetim kadrosunun ortaya koyduğu vizyon ve stratejilerdir. Premodia, kısa, orta ve uzun vade hedeflerini;  ilkeli, şeffaf, akılcı ve ahlaki değerler çerçevesinde belirlemiştir ve buna uygun olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Küçük bir şahıs işletmesinden, bir GRUP haline gelişimizde değerli mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarının önemini belirtmem gerekiyor.

Premodia’nın en önemli varlığı insandır. Niteliği sürekli arttırılan, iyi eğitimli, disiplinli ve çalışkan personeliyle, kurumsal organizasyon piramidinde başarıya giden yolda insanı aktif unsur olarak gören, insan odaklı bir kurumdur. Bu bağlamda, çalışanların kanuni haklarına saygılı, mevzuata uygun çalışmayı ilke edinen, eğitim ve gelişimlerini önemseyen bir firma olarak sektörde büyük saygınlık kazanmıştır.
Premodia, üretim yaparak ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katma değer sağlar, tüm iş süreçlerinde iş etiğinden ödün vermez. Üretiminde; kalite, dürüstlük ve tutarlılık büyük önem taşır.
Kendi iș kolunda ve farklı coğrafyalarda yer alarak, kurumsal misyon ve vizyonuna uygun olarak kalıcı ve güvenilir olmak, etik değerlere saygılı kurum olarak faaliyetlerini sürdürmek ana amaçtır.

Premodia, çalışanlarının ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olabilmek için, tüm süreçleri kurumsal değerler doğrultusunda oluşturur. Bu değerler doğrultusunda, kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimini, farklı ülkelerde gerçekleştirdiğimiz büyük projelerle yurtdışına taşımaktayız.
Geldiğimiz bu noktada sağlam altyapımız, uzmanlaşmış kadromuz, çağdaş ve dinamik yönetim biçimimizle çok daha büyük projeleri başaracağımıza ve ülkemize daha büyük tesisler kazandıracağımıza olan inancım sonsuzdur.
Premodia, sektördeki büyüme odaklı politikalarını 2013 ve sonraki yıllarda da sürdürecek ve sektörde önemli oyuncular arasında daha da üst sıralara çıkacaktır.
Premodia için topluma katkı sağlamak, hem üretmek hem de sosyal sorumluluk projeleri geliştirmek ve desteklemektir. Premodia çevreye saygı duyar. Yeşil bir çevre için “Her Müşteri 7 Fidan” sloganı ile üstlendiğimiz sosyal sorumluluk projesini 2013 yılında da sürdürmeye devam edecektir.
Herșeyin en iyisine layık ülkemize ve insanımıza güzel bir gelecek için ihtiyacımız olan tek şeyin çalışmak olduğuna inanıyoruz . Zor ve büyük projeleri inançla ve çok çalışarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Bu zorlu süreçte; el birliği, güç birliği, iş birliği, gönül birliği yaptığımız tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

FATİH TURGUT